7 Potężnych sposobów uzyskania jednoprzewodowych połączeń przychodzących

Katalog linki

7 Potężnych sposobów uzyskania jednoprzewodowych połączeń przychodzących

Nie jest tajemnicą, że linki wskazujące Twoją witrynę są bardzo dobre dla rankingu w wyszukiwarkach i dają więcej sposobów znalezienia przez użytkowników na swojej stronie internetowej. W jaki sposób można uzyskać jednodrogowe linki do Twojej witryny? Cóż, jest wiele sposobów, a ja skupię się na siedmiu najbardziej skutecznych technikach.

Prawdopodobnie już wiesz o wymianach linków jako świetny sposób na uzyskiwanie linków do Twojej witryny. Jednak z wymianami linków musisz podać wzajemne powiązanie z powrotem do strony, która łączy się z Tobą. W tym artykule pokażę Ci, jak uzyskać linki do Twojej witryny bez podawania łącza z powrotem.

Ok, oto siedem skutecznych sposobów uzyskiwania jednorazowych linków przychodzących:

1) Treść Opakowanie witryny pełnej użytecznej zawartości to jeden z najlepszych sposobów uzyskania linków przychodzących. Jeśli masz mnóstwo treści, inni webmasterzy będą z Tobą łączyć, ponieważ Twoja witryna będzie dla nich cenna i dla odwiedzających.

Niektóre przykłady dobrej zawartości dodanej do Twojej witryny będą: Bezpłatne artykuły, narzędzia, porady i zasoby związane z tematem witryny. Możesz też mieć blog, który regularnie aktualizuje się przy użyciu nowej zawartości.

2) Referencje Duża tendencja w internecie teraz jest dodawanie referencji do stron internetowych. Właściciele witryn zazwyczaj otrzymują referencje od swoich odwiedzających witrynę i klientów biznesowych. W zamian za referencję zazwyczaj podają link do swojej witryny.

Za każdym razem, gdy natkniesz się na świetną witrynę internetową lub masz dobre doświadczenia z zakupem, wyślij referencje do właściciela witryny. Jeśli zdecydują się opublikować swoje referencje, otrzymasz link do swojej witryny. Po pewnym czasie te linki dodają do znacznej kwoty.

3) Katalogi online Istnieją setki katalogów internetowych, które akceptują zgłoszenia do witryn internetowych. Jest to bardzo dobra technika umożliwiająca jednokrotne linki przychodzące. Wiele z najlepszych katalogów wymaga zapłaty za włączenie lub podanie łącza z powrotem do ich katalogu. Możesz podać link, jeśli chcesz, lub zapłać, jeśli masz dodatkowe pieniądze. Istnieją jednak również liczne katalogi, które akceptują Twoją witrynę internetową bez zapłaty lub odsyłacza.

Wystarczy, że znajdziesz te, które akceptują bezpłatne zgłoszenia, a otrzymasz linki przychodzące. Można znaleźć sporo katalogów, a także kilka innych wspaniałych informacji o przesyłaniu do katalogów na

4) Artykuły Pisanie artykułów jest jedną z najlepszych metod uzyskiwania jednorazowych linków przychodzących do Twojej witryny. Wielu webmasterów szuka więcej treści na swoich stronach internetowych i Ezines. Możesz dostarczyć im tę treść, pisząc artykuły i przesyłając je do witryn internetowych, Ezines i katalogów artykułów.

W zamian za Twój wysiłek możesz umieścić drobne informacje o sobie i / lub swojej firmie, z linkem do witryny, na końcu artykułu. Będziesz gromadzić bardzo dużą liczbę przychodzących linków do Twojej witryny, wykorzystując tę ​​technikę. Zrobiłem to wiele razy z dużym powodzeniem.

5) Bezpłatna książka elektroniczna Możesz napisać książkę elektroniczną i złożyć ją bezpłatnie w zamian za link do Twojej witryny. Możesz również umieścić linki do swojej witryny i innych linków partnerskich w książce elektronicznej. Umieszczenie linków w książce elektronicznej zwiększy ruch Twojej witryny i zyski stowarzyszone.

Prawdopodobnie myślisz, że nie możesz pisać e-booków. Cóż, tak możesz! To nie musi być kawałkiem zabójcy, który spędzasz miesiącami pisania. Zamiast tego możesz po prostu zrobić to zbiór swoich ulubionych artykułów, zasobów i narzędzi związanych z tematem witryny. Dopóki jest to przydatne dla zwiedzających, chętnie do nich wiążą, aby je zdobyć.

6) Blogi & ndash; Istnieje kilka sposobów uzyskania jednokierunkowych linków przychodzących z blogami. Pierwszym sposobem jest po prostu umieszczenie bloga w witrynie i aktualizowanie go często. Ludzie mają tendencję do łączenia się z blogami, ponieważ dostarczają treści stale aktualizowanych.

Drugi sposób, w jaki możesz uzyskać jednokierunkowe linki przychodzące z Twoim blogem, to przesłanie go do blogów. Podobnie jak katalogi stron internetowych, istnieje mnóstwo blogów katalogów w internecie, które można zgłosić za darmo. Wystarczy wyszukać w katalogu Google dla bloga A wielu z nich też się zgłosi.

Trzeci sposób uzyskiwania połączeń przychodzących z blogem polega na umieszczeniu go w innym miejscu niż w Twojej witrynie. Następnie udostępnij link z Twojego bloga do swojej witryny. Po tym możesz przesłać bloga do katalogów na dodatkową stronę i dodać ekspozycję. Użyj tej trzeciej techniki z tak wielu blogami, jak masz czas na regularne aktualizowanie zawartości wysokiej jakości.

7) Darmowy katalog artykułów Utwórz katalog artykułu w swojej witrynie i pozwól swoim gościom składać artykuły. Poproś o link z powrotem do swojej witryny w zamian za artykuł. Spowoduje to budowanie linków przychodzących i tworzenie bezpłatnych treści dla Twojej witryny. Z powodzeniem stosuję tę technikę od jakiegoś czasu.

W porządku, tam idziesz, masz teraz siedem bardzo skutecznych technik uzyskiwania jednorazowych linków przychodzących do Twojej witryny. Zacznij od nich od razu i powinieneś zobaczyć rankingi w wyszukiwarkach, wzrost ruchu w witrynie, a Twoje zyski wybuchają. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych technik łączenia, daj mi znać, chętnie pomożemy. Znajdziesz moje skontaktuj się ze mną Link u dołu mojej strony.